CHIP Computers laptopy tablety akcesoria Tarnów Dąbrowa Tarnowska Tuchów Brzesko

O FIRMIE

Firma CHIP Computers rozpoczęła działalność 22 sierpnia 2006 roku w lokalu na ul. Krakowskiej 18 w Tarnowie na pierwszym piętrze. W związku z dużymi sukcesami i ciepłym przyjęciem na rynku Tarnowskim rok później otworzyliśmy kolejny salon w Dąbrowie Tarnowskiej. Od stycznia 2018 roku firma została przekształcona z działalności gospodarczej na spółkę cywilną.

Głównymi atutami firmy są miła, rzetelna, cierpliwa i fachowa obsługa oraz konkurencyjne ceny. Podpisane umowy o współpracy ratalnej z BGŻ BNP Paribas są gwarancją udanych transakcji. Proponujemy sprzęt tylko z podzespołów renomowanych firm, sprawdzonych i niezawodnych. Dzięki temu możemy bez obaw udzielać kilkuletnich gwarancji na oferowany sprzęt. Wyspecjalizowany serwis komputerowy prowadzi usługi gwarancyjne i pogwarancyjne na miejscu, istnieje też możliwość bezpłatnej konsultacji telefonicznej lub przez internet.

Oprócz odbiorców indywidualnych nasza firma zajmuje się także obsługą firm i sektora publicznego. Do swojej dyspozycji mamy dwa punkty handlowe z ponad 50 m2 powierzchni lokalu o wysokim standardzie i estetyce. Uwzględniając powyższe chcielibyśmy gorąco zachęcić do podjęcia współpracy z naszą firmą, a ze swojej strony pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań by współpraca ta przebiegała jak najlepiej.

Szeroka gama oferowany przez nas produktów oraz usług sprawia, że nasi klienci są zadowoleni z dokonanych zakupów lub wykonanych usług.

Klienci którzy dokonują u nas regularnie zakupów mogą liczyć na rabaty cenowe na podzespołach lub usługach. Dlatego warto z nami współpracować, aby zyskać same korzyści.

Częste promocje w naszym sklepie sprawiają, że warto do nas wracać. Po co przepłacać w przereklamowanych marketach, jak można zaoszczędzić z nami czas i pieniądze.

Przyjdź i sprawdź jak smakuje zadowolenie i poczucie dobrego wyboru.
SZYBKI KONTAKT

Oddział Tarnów                          
# 14 627 00 57
# tarnow@e-chip.pl
 
Oddział Dąbrowa Tarnowska
# 14 65 65 007
# dabrowa@e-chip.plW serwisie e-chip.pl są wykorzystywane pliki cookies. Czytaj więcej.
Zamknij